Tiulmax | equipment manufacture

PUDAS-60

Svėrimo fasavimo sistema PUDAS – 60

Svėrimo sistema skirta birių produktų dozavimui-fasavimui pagal svorį. Sistemą sudaro:

  • „Big-bag“ tipo maišų ištarinimo bokštelis

  • Svėrimo į maišus įrenginys PUDAS-60

  • Konvejeris užpildytam maišui transportuoti su maišo užlitavimo arba užsiuvimo mazgais

 

Veikimas:

Didmaišis pastatomas ant ištarinimo bokštelio. Produktas paduodamas į bunkerį, toliau iš bunkerio sraigtiniu konvejeriu į svėrimo talpą. Pasiekus pageidaujamą (nustatytą) svorį, sraigtinis konvejeris išsijungia. Kai užsidega žalias indikatorius produktas yra pasvertas, jį galima išpilti. Darbuotojas uždėjęs maišą ant piltuvo ir nuspaudęs pedalą atidaro sklendę, produktas subyra į maišą. Procesas kartojamas iš naujo. „Touch screen“ panelėje galima nustatyti svorį, matyti pasvertų maišų kiekį ir bendrą tonažą.

Taikymo sritys ir techniniai duomenys:

Kompleksas skirtas birių produktų iš fasavimui pagal svorį į popierinius, polipropileninius ar kitokio tipo maišus. Tinka fasuoti grūdams, sėkloms, riešutams, granulėms, sausam pašarui ir kitokiems biriems sausiems produktams. Sistemos našumas iki 5t/h. Svėrimo mazgas sveria nuo 10 iki 50 kg. Tikslumas ir našumas priklauso nuo produkto.

Galimybės:

Birių produktų išfasavimo sistema yra suprojektuota ir gaminama įmonėje UAB Tiulmaksa. Priklausomai nuo produkto ir pateikiamų techninių sąlygų sistema gali būti koreguojama ir modifikuojama pagal kliento poreikius.

PUDAS-60
Didmaisiu istarintojas
PUDAS-60 pultas
Sverimo fasavimo masina
Mechanizuok produkto pakavimą jau dabar!

Mes visuomet pasiruošę padėti. Mus pasieksite telefonu, elektroniniu paštu ar socialiniais tinklais.