Tiulmax | equipment manufacture

ĮRANGA

Prekiaujame, instaliuojame ir aptarnaujame įvairios paskirties, konstrukcijos ir techninių galimybių pakavimo, ženklinimo ir kontrolės įranga. Parenkame optimaliausius sprendimus pagal technines sąlygas, naudojimo galimybes ir biudžetą

Pakavimo įranga
Pakavimo linijos į "Doy-pack", "Spout" ir kitokius paruoštus "pre-made" pakelius

Rotacinės ir linijinės automatizuotos pakavimo linijos skirtos produktų dozavimui ir pakavimui į paruoštus maišelius, tokius kaip: Doy-pack, su snapeliu, su zip'u, plokščiu dugnu ir panašius. Idealiai tinka tiek didelių apimčių tiek nedidelių maisto ir ne maisto produktų partijų automatizuotam pakavimui.

8 BT
1bt-03
stand-up-pouches12-600x304
12bt-01
12BT packaging type
Vertikalaus pakavimo linijos

Vertikalios pakavimo mašinos apima platų gaminių asortimentą ir yra tinkamos daugumai pakavimo aplikacijų. Yra visiškai pritaikytos pagal kliento poreikius: fotoelementas spausdintoms plėvelėms, dujų įpurškimas, svėrimo ir dozavimo sistemos, transportavimo sistemos, gaminamos iš nerūdijančio plieno yra lengvai naudojamos, valomos ir prižiūrimos.
Dėl savo universalumo linijos gali būti naudojamos daugelyje sektorių, tokių kaip maisto, chemijos, kosmetikos, farmacijos ir kituose.

for-large-volumes-pm-420-01
Swing-600-A
stick-pack-and-multilane-pm-150-02
PM-520 + AUGER 1000 + BSL 3
PM 420 with different dosing units
pm 620 + vertical coveyor + multihead
Horizontalaus pakavimo linijos

Horizontalios pakavimo linijos tinkamos plačiam spektrui gaminių ir produktų pakuoti. Pagal plėvelės ritinių plotį iki 700mm galima pritaikyti specifiniams klientų poreikiams, suteikiant maksimalų lankstumą, gamybos efektyvumą ir atitinkamą vertę. Linijos valdomos pažangios PLC pagalba su liečiamu ekranu, kas leidžia greitai nustatyti ir modifikuoti pakuotės ir pakavimo parametrus, stebėti našumo duomenis ir panašiai.

AHP-500-3S
AHP 600 FLOWPACK PICTURE (1)
AHP-700-5S-BBM-
AHP 450 MINI
AHP 600-700 FLOWPACK BOXMOTION PICTURE
Aptraukimo plėvele linijos

Aptraukimo plėvele linijos skirtos greitam ir nebrangiam gaminių ir produktų aptraukimui plėvele. Aukštos kokybės komponentai ir sandarinimo technologija garantuoja ypač tvirtas užlitavimo siūles, užtikrina mažai priežiūros reikalaujančią eksploataciją, užtikrina lankstų ir laiką taupantį pakavimą esant dideliam našumui. 

Plačiai taikoma maisto, medicinos, farmacijos, vaisių ir daržovių, techniniuose, kepinių ir šaldyto maisto, popieriaus gamybos ir kituose sektoriuose.

LA-6000
APW-6040A_1
APSS 5022 + TUNNEL
APW-6040A
APSS-5022+AP281664
AP-6040ST
AP-1622MK-COMBO-grey
AP-1622AP
Žymėjimo įranga
Markiravimas - ženklinimas

Rašalinio markiravimo įranga

ELN ID
rašalinis datatorius
ELN II
ELN IH
Etiketavimo

Lipnių etikečių etiketavimo linijos

vertikalus etikeciu aplikatorius
kombinuota etiketavimo linija
kombinuota etikeciu linija
horizontali etikeciu linija

Vertikalūs ir horizontalūs etikečių aplikatoriai

Kombinuotos linijos skirtos etikečių užklijavimui iš viršaus, šono, apačios, ant apvalių paviršių, ant nestabilios formos objektų

Kontrolės įranga
Svorio kontrolės

Informacija ruošiama

checkweigher_
Metalų detekcijos

Informacija ruošiama

metalo detektorius